مقالات

ژل رویال و ناباروری، باروری مردان

| بازدید : 4978

ژل رویال و ناباروری مردان

آیا اثرات باروری مردان با استفاده از ژل رویال را می دانید؟ ناباروری مردان يکي از شايع ترين مشکلات بهداشتی در سراسر جهان است. اين مشکل حدود 15 درصد زوج ها را درگير مي کند. در حدود نيمي از اين موارد، يک عامل مردانه دخيل است. در بررسی علل ناباروری در مردان، متوجه می شویم که علل بسیاری در ناباروری مردان دخیل بوده و بسياري از عوامل ژنتيکی و محيطی نیز در بروز آن تاثیر گذار هستند. در سال هاي اخير، تعداد افراد نابارور افزايش يافته است که با عوامل متعدد محيطی، شغلی و عوامل ژنتيکی ارتباط دارد. اين عوامل به طور مستقيم بر روي بافت هاي بدن، از جمله بافت هاي توليد مثلي و يا به طور غيرمستقيم بر عملکرد سيستم هورمونی تاثير گذار هستند.

آیا  می دانید که ژل رویال علاوه بر تاثیر بسزای خود در محافظت از تخمک و بهبود باروری در زنان، به حفظ سلامت اسپرم های مردان  نیز کمک می کند؟ مصرف ژل رویال پیشنهادی مناسب برای مردانی است که از مشکل ناباروری رنج می برند.

ژل رویال حاوی مواد مغذی بسیاری مانند آمینواسیدها (ماده ی سازنده ی پروتئین ها)، ویتامین های  B5 وB6  (پیریدوکسین)، اسید فولیک، مقادیر کمی از ویتامین c، اسیدهای چرب، آنزیم ها و مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم، کلسیم و سیلیسیوم است؛ که همه ی این مواد مغذی در کنار یکدیگر به حفظ سلول های بدن از جمله اسپرم ها کمک می کنند و بدین طریق نقش موثری را در باروری مردان ایفا می کنند.

مطالعات انجام شده در زمینه ی باروری مردان بیانگر آن هستند که ژل رویال علاوه بر محافظت از اسپرم ها، سبب تقویت تمایلات جنسی در مردان نیز می گردد.ژل رویال در طب سنتی نیز برای افزایش میل جنسی مردان و افزایش باروری و افزایش قدرت باروری بسیار توصیه شده است.

 باروری با ژل رویال

 

درمان نازایی و ناباروری با هانی ژل رویال

مطالعات انجام شده بر روی نمونه های حیوانی نیز بیانگر تاثیر بسزای ژل رویال در بهبود باروری نمونه های نر بودند. در این راستا مطالعه ای در کشور مصر به انجام رسید؛ این پژوهش تغییرات مایع منی را از نقطه نظرهای مختلف مورد بررسی قرار داد و در نهایت نتایج این پژوهش ها بیانگر آن بود که با مصرف ژل رویال تغییرات عمده در باروری مردان در نمونه ها پدیدار می شوند :

  • افزایش تعداد اسپرم ها در مردان
  • کاهش میزان مرگ و میر اسپرم ها
  • افزایش میزان هورمون تستوسترون باروری در مردان
  • بهبود اندازه و شکل اسپرم مردان

در تایید پژوهش نخست، مطالعه ی دیگری نیز توسط پژوهشگران ایرانی به انجام رسید که نتایج آن در سال 2015 در مجله ی Austin Journal of Reproductive Medicine & Infertility منتشر گردید. این پژوهش نیز اثربخشی ژل رویال در پارامترهای اشاره شده برای باروری را تایید کرد.

 در سال 2014 نیز پژوهشی دیگر در مجله ی Journal of Phytomedicine منتشر گردید؛ این مطالعه اثر ژل رویال در تعدادی از موش های صحرایی نر را مورد بررسی قرار داد که نتایج آن نمایانگر موارد زیر بود:

  • افزایش تعداد اسپرم های بالغ
  • بهبود حرکت اسپرم ها
  • بهبود یکپارچگی DNA

 

ژل رویال و بیسفنول آ (BPA)

بیسفنول آ یکی از مواد زنواستروژنی است که در برخی از مواد و وسایل مانند پلاستیک ها (پلی کربنات ها و اپوکسی رزین)، مواد پر کننده ی دندان، ظروف یکبار مصرف و پوشش های داخلی قوطی های کنسرو وجود دارد. بیسفنول آ و سایر مواد زنواستروژنی سبب بروز اثرات نامطلوبی مانند کاهش باروری مردان و ناهنجاری در تکامل جنسی می گردند.

پژوهش های جدید بیانگر آن هستند که، خوشبختانه ژل رویال اثرات مضر ترکیبات زنواستروژنی مانند بیسفنول آ را کاهش داده و احتمال باروری در مردان را افزایش می دهد.

 

باروری طب سنتی

با توجه به تحقیقات انجام شده مشخص شده که هانی ژل به صورت چشمگیری در افزایش باروری مردان تاثیر داشته جهت اطلاع و مشاوره در این خصوص با ما تماس بگیرید

در صورت نیاز به خرید محصول هانی ژل رویال کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

مقالات برگزیده
مقالات مرتبط
ویدئوهای مرتبط
کلمات کلیدی
هیچ نظری ثبت نشده است
نظر خود را وارد کنید

آخرین مقالات