هانی ژل

| بازدید : 2646

 

هانی ژل رویال ترکیبی مغذی است که از غدد بزاقی زنبور عسل کارگر ترشح می شود و به عنوان غذای ملکه زنبورها موجب باروری فوق العاده و عمر طولانی او می گردد. این ماده انرژی زا محتوای ویژه ای از قندها، چربی ها و پروتئین ها دارد و همچنین ویتامین ها و مواد معدنی موثری را در خود جای داده است.

تمام اسید های آمینه ضروری برای انسان، انواع ویتامین های گروه B و مواد معدنی چون پتاسیم، کلسیم، آهن و روی به همراه سایر مواد مغذی و مورد نیاز برای انسان که در ترکیب عسل موجود است، باعث می شود تا مجموعه ژل رویال هانی ژل و عسل، غذایی حافظ سلامتی و شفابخش قلمداد شود.

در عین حال مطالعات معتبر، اثرات آنتی اکسیدانی، ایمونو مدولاتوری، ضد توموری، افزایش باروری، کاهش کلسترول، کاهش پرفشاری خون و افزایش حافظه آن را بازگو می کند و تحقیقات در این زمینه و سایر موارد در حال گسترش است.

 

تقویت سیستم ایمنی بدن و هانی ژل

مهمترین فرآورده زنبور عسل که توسط زنبورهای کارگر تولید میشود همان عسل می باشد. اما فعالیت زنبورهای کارگر منحصر به تولید عسل نبوده و محصولاتی همچون ژل رویال و موم را نیز تولید می کنند. به ژل رویال (royal jelly) شاه انگبین، شیره زنبور عسل، شهد شاهانه و غذای ملکه هم  می گویند. این ماده بسیار مغذی و نیرو بخش است. در واقع به عنوان غنی ترین ماده مغذی بیولوژیک شناخته شده و از گذشته های دور به عنوان اکسیر جوانی و مایه حیات در طب باستان استفاده می شده و اکنون نیز در کشورهای پیشرفته جهان استفاده طبی از آن بر پایه تحقیقات دانشمندان در دانشگاه ها و موسسه های تحقیقاتی معتبر رایج است.

صحبت های دکتر حسین رضایی زاده درباره هانی ژل 

ژل رویال هانی ژل تنها ماده حاوی ده هیدروکسی دکانوئیک اسید در طبیعت است که دانشمندان بسیاری اثرات این ژل را ناشی از این اسید چرب کوتاه زنجیره می­دانند. هانی ژل رویال را بایستی نسل جدیدی از غذا ـ داروها به حساب آورد. این فرآورده طبیعی، با اثرات تغذیه­ ای و حمایتی خود، می‌­تواند شاخص‌­های سلامتی افراد را حفظ و بهبود بخشد.

بر این اساس هانی ژل را می­توان در درمان خستگی ناشی از کموتراپی و رادیوتراپی، خستگی مزمن ناشی از تنیدگی­های عصبی و استرس ­های روزمره، خستگی بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس، پیشگیری از ابتلا به آنفولانزا خصوصاً در سالمندان و بیمارانی که مبتلا به ضعف سیستم ایمنی هستند و کاهش علایم سرماخوردگی در کودکان توصیه کرد. ژل رویال هانی ژل داروخانه­ ای بزرگ است که در حجمی کوچک جای گرفته است.

هنگامي که بدن انسان به دلایلی مانند ضعف و خستگی، بیماری، ورزش شدید و حرفه­ ای، سرطان و... دچار اختلال در عملکرد سيستم ايمني باشد مستعد عوارض مختلف می شود. عسل طبی از یک سو و «ژل رويال یا غذای ملکه» به لطف ترکيب منحصر به فرد آن و پروتئيني که در طبیعت فقط در این ماده وجود دارد و تا کنون به شکل مصنوعی قابل ساخت نبوده، باعث، تقويت و ايمني بهتر بدن می­شود و چون نماد زایش و تکثیر و غذای انحصاری ملکه زنبورها است به همین دلیل برخی آن را اکسیر جوانی نامیده ­اند.

بیشتر درباره درمان سرطان با ژل رویال بخوانید!

 

هانی ژل رویال

  موارد استفاده هانی ژل:

 هانی ژل کمک به بهبود ضعف و خستگی ناشی از بیماری ها مثل سرطان، ام اس، ورزش شدید و حرفه ای

  • افزایش توانایی دفاعی بدن در مقابله با سرماخوردگی، آنفلوانزا خصوصا در سالمندان و کودکان
  • بهبود خونسازی و تامین انرژی در دوران نقاهت بیماری
  • کمک به رشد کودکان
  • افزایش قدرت باروری
  • افزایش حافظه

هانی ژل، ژل رویال سبب افزایش توانايي دفاعي بدن در فعاليت هاي ضد ويروسي است، به همين دليل است که در زمان يک بيماري همه گير و يا در پيشگيري از آنفلوانزا و درمان آن نیز توصيه مي شود.

عصاره عناب به دلایلی مانند اثرات آنتی اکسیدانی، بهبود هضم و جذب، فعالیت ضد رادیکالهای آزاد ناشی از سموم (آلودگی هوا، کشاورزی و...)، منع نفوذپذیری و شکنندگی عروق، افزایش ترشح اریتروپویتین و... باعث بهبود خونسازی و خونرسانی، افزایش توان جسمی و کمک به تعدیل سیستم ایمنی می شود.

در دو کارآزمایی بالینی انسانی کنترل شده (RCTs) در بیماران مبتلا به سرطان، هانی ژل ® دایا باعث کاهش ضعف و بهبود خستگی (بر اساس معیار شدت خستگی: FSS) و افزایش کیفیت زندگی در بیماران مبتلا به سرطان­های پروستات، پستان، گوارش و... شده است.

طعم مطلوب هانی ژل ® دایا که فاقد هرگونه مواد افزودنی و نگهدارنده نیز می باشد از مزایای استفاده از این دارو برای بیماران مبتلا به سرطان است.

عسل طبیعی به عنوان مادۀ حاوی ریزمغذی­های موثر بر سلامتی و ژل رویال با محتوای ویژه ­ای از قندها، چربی­ها، اسیدآمینه­ های ضروری و انواع ویتامین ها و مواد معدنی چون پتاسیم، کلسیم، آهن و روی هستند که مطالعات معتبر استفاده از آنها را به دلیل اثرات آنتی­ اکسیدانی، ایمونومدولاتوری، ضدّتوموری، افزایش باروری، کاهش کلسترول، کاهش پرفشاری خون و افزایش حافظه و بعنوان تونیک و تقویت سیستم عمومی بدن توصیه می­کنند.

 

هانی ژل رویال

حاوی ریز مغذی های اسید آمینه های ضروری، ویتامین ها و مواد معدنی مثل پتاسیم کلسیم، آهن و روی با خواص آنتی اکسیدانی و ضد تورمی، ایمونومدولاتوری

 

دستور مصرف ژل رویال هانی ژل

دستور مصرف هانی ژل بر اساس نظر متخصصان روزي دو تا چهار بار و هر بار یک قاشق چای­خوری است. برای هربار مصرف، حتما از قاشق چوبی یا پلاستیکی کاملا خشک استفاده بفرمایید.

رویال ژل هانی ژل

 

موارد منع مصرف ژل رویال هانی ژل و نکات قابل توصیه

  • در بیماران دیابتی با احتیاط و با نظر پزشک معالج و مراعات میزان قند دریافتی در روز مصرف شود.
  • در افرادیکه به عسل یا ترکیبات آن حساسیت دارندنباید مصرف شود.
  • در کودکان کوچکتر از یک سال مصرف نشود.

مصرف هانی ژل در بارداری و شیردهی

مصرف دارو هانی ژل در دوران بارداری و شیردهی ممنوع نیست؛ اگر در دروارن بارداری منع استفاده از مواد قندی و یا عسل (حساسیت زا است) را ندارید مشکلی ندارد ولی بهتر است با پزشک معالج مشورت شود. بهبود خستگی در بیماران مبتلا به ام اس و سرطان، کاهش علایم سرماخوردگی و آنفولانزا، پیشگیری از بروز سرطان، تقویت قوای عمومی در ضعف ناشی از بیماریهای گوناگون و تامین مواد مغذی مورد نیاز برای تندرستی عمومی و موثر بر رشد کودکان، بهبود خونسازی، افزایش توان جسمی و تعدیل سیستم ایمنی و ... همگی از موارد مصرف هانی ژل هستند.

هانی ژل، عوارض جانبی ژل رویال

مانند بسیاری از داروهای طبیعی، احتمال واکنشهای آلرژیک و حساسیت پوستی در افراد مستعد وجود دارد.

 

تداخلات دارویی هانی ژل

مشورت با پزشک در صورتیکه داروهای کاهنده قند خون استفاده می شود، ضروری است.

 مصرف همزمان با داروهای ضد انعقاد خون توصیه نمی شود.

 تعامل وارفارین (کومادین) با ژل رویال (ژل رویال ممکن است اثرات وارفارین را افزایش دهد و سبب ابتلا به کبودی یا خونریزی شود).

این فرآورده با همکاری شرکت های دانش بنیان سیمرغ حکمت ایرانیان، حکمت پژوهان سلامت نگر و تحقیق و توسعه دایا دارو و با مصوبه کمیته فناوری و شورای صنعت در مرکز رشد طب و داروسازی سنتی و فرآورده­ های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی تهران و پس از طیّ مراحل R&D و اخذ مجوزهای اخلاق پزشکی و انجام کارآزمایی­ های بالینی به عنوان داروی طبیعی مجوز تولید گرفته است.

جهت مشاوره خرید هانی ژل با ما تماس بگیرید:

                     02122893497         02122893473         02122893167    

 

 فروش اینترنتی هانی ژل

 


مقالات برگزیده
مقالات مرتبط
ویدئوهای مرتبط
کلمات کلیدی
29 نظر ثبت شده است
محمد نیکر پرور

هانی ژل برای افزایش قد و حافظه کودکان خوبه؟ برای بزرگسالان چطور

پاسخ
هانی ژل

ژل رویالی که در هانی ژل هست دارای کلسیم زیادی هست که به کودکانی که قبل از سن رشد و بلوغ رسیدند واقعا کمک میکنه و محرک بسیار قوی برای اونها هست- برای تقویت حافظه هم بسیار توصیه شده

سمیرا دانشور

برای بیماران سرطانی هانی ژل رویال میتونه کمک بکنه

پاسخ
هانی ژل

هانی ژل بیشتر میتونه بهشون انرژی بده و کیفیت زندگیشون رو بهتر کنه- خیلی ها معتقد هستند که ژل رویال اثرات ضد سرطانی و آنتی اکسیدان هم داره

صلاحه پ

من برای سردرد استفاده کردم و واقعا تاثیر گذار بود- دست شمادرد نکنه

پاسخ
هانی ژل

از اینکه هانی ژل به شما کمک کرده بسیار خوشحالیم

علی

هانی ژل واقعا برای بیمارانی که برای شیمی درمانی بی حال میشن و ضعف دارن میتونه کمک کنه؟ روزی چقدر باید استفاده بشه؟

پاسخ
هانی ژل

طبق تحقیقاتی که ما داشتیم و تست هایی که انجام دادیم واقعا کیفیت زندگی بیماران سرطانی رو بهتر کرده

میلاد ربیعی

سلام من تست خستگی رو انجام دادم و نتیجه «خستگی شدید» شد. باید چکار کنم؟ فرق هانی ژل با ژل رویال چیه؟

پاسخ
هانی ژل

هانی ژل داری ترکیباتی هست که در آن از ژل رویال هم استفاده شده است و بخش عمده هانی ژل ترکیبات ژل رویال عصاره عناب و عسل طبی و ریز مغذی ها هست که بصورت طبیعی باعث اقزایش انرژی بدن میشه

فرشید

طبق تحقیقاتتون روی بیماران سرطانی تاثیر داشته! چطور می تونید با این حرفا مریض های بدبخت رو که دیگه هیچی واسه از دست دادن ندارن رو گول بزنیدد... . لطفا نتایج تحقیقات علمیتون رو در دسترس عموم قرار بدید.

پاسخ
هانی ژل

هانی ژل توسط مرکز سرطان تایید شده و یکی از مراکز ارائه دهنده هانی ژل هست

راحله

هانی ژل رو از کجا می تونم بخرم ؟

پاسخ
هانی ژل

از داروخانه و یا داروخانه های اینترنتی که در سایت در بخش فروش لیست آنها ذکر شده است

لاله

سلام.من طبق دستور پزشک تا حالا چندین بسته از این ژل رو به پسرم دادم. این ژل رو باید پس از باز شدن در یخچال نگهداری کنم؟ چرا در انتهای قوطی پر از دانه های شکری ریز هست؟

پاسخ
هانی ژل

لزومی در نگهداری در یخچا نیست

مهدی توکلی

سلام منم همین سوال رو در مورد دانه های ریز ته قوطی دارو داشتم که البته نمیدونم چرا این سوال رو بی جواب گذاشتید

فرزاد

سلام. اگر بتونید امپول خوراکی مثل بایوتن هم تولید کنید با همون ترکیبات واقعا عالی میشه

پاسخ
mas

با سلام با توجه به اينكه يكي از اثرات مفيد هاني ژل افزايش قدرت باروري مي باشد ايا ان را براي نوجوانان پسر در دوران بلوغ كه دچار ضعف جسماني شده و بي حوصله هستند توصيه مي كنيد؟

پاسخ
هانی ژل

هانی ژل با توجه به ترکیباتش برای تعدیل ضعف جسمانی مفید است.

Muhammed Hameed

Please I want to know the ratio of royal jelly to medical honey to jujube (the ratio in numbers) and I ask if the honey jell contain an Emulsive..... Thank you

پاسخ
هانی ژل

There is not any Emulsive in the Honey Jell Daya.

سید

سلام علت منع مصرف در دوران بارداری چیست؟

پاسخ
هانی ژل

اگر در دروارن بارداری منع استفاده از مواد قندی و یا عسل (حساسیت زا است) را ندارید مشکلی ندارد.

مسعود پ

میخاستم ببینم ایا هانی ژل برای افزایش وزن مناسبه؟ با چی ترکیب بشه نتیجه بهتری میده؟

پاسخ
هانی ژل

بله مکمل هانی ژل بدلیل ترکیبات عسل و ژل رویال برای افزایش صحیح وزن موثر است

هنگامه رضایی

تاریخ انقضای این ژل چه مدت بعد از باز شدن درب هست و مقدار آن برای بچه ۷ساله به چه صورته

پاسخ
هانی ژل

تاریخ تولید و انقضا در جعبه هانی ژل نوشته شده است.

نظر خود را وارد کنید

آخرین مقالات