مقالات

طریقه مصرف ژل رویال

| بازدید : 33228

طریقه و روش مصرف ژل رویال

طریقه و روش نگهداری ژل رویال

نحوه استفاده از ژل رویال

روش مصرف ژل رویال

 

طریقه، نحوه روش مصرف ژل رویال

ژل رویال را با توجه به نوع بیماری در دوزهای مختلفی با توجه به توصیه پزشکان طب سنتی ایرانی تجویز می گردد. معمولا اکثر پزشکان استفاده از ژل رویال را در دوره های 1 الی 3 ماه تجویز می کنند و پس از هر دوره استفاده یک دوره استراحت در نظر می گیرند. میزان و طریقه استفاده  ژل رویال برای افراد مختلف بسیار متفاوت است ولیکن استفاده خام آن بیش از مقدار ۱ الی ۲ گرم در روز توصیه نمی شود.(البته با توجه به شرایط افراد بسیار متفاوت است.)

روش دیگری که برای روش مصرف و نگهداری از ژل رویال اکثرا از آن استفاده می کنند، ترکیب ژل رویال با عسل می باشد که در این روش علاوه برای مصرف هر 10 روز می توان ژل رویال را با عسل مخلوط کرد و برای یک دوره 10 روزه استفاده کرد و در این طریقه مصرف، شرایط نگهداری از ژل رویال در خارج از محیط یخچال نیز آسیبی به آن و عسل نمی زند.

هانی ژل

 

هانی ژل ترکیبی از عسل و عناب و ژل رویال می باشد که بصورت شربت غلیظ شده در بسته بندی های 150 گرمی تهیه و تولید شده است و برای نگهداری و مصرف های مختلف قابل استفاده می باشد.

 

روش مصرف و نگهداری ژل رویال

نگهداری ژل رویال توسط شرکت تولید کننده بسیار مهم می باشد زیرا ژل رویال پس از جدا شدن از کندو پس از چند دقیقه فاسد می شود و باید آنها را به سرعت به محیطی خشک و خنک منتقل کرد برای همین امر روش مصرف و نگهداری و نحوه استفاده از ژل رویال بسیار حائز اهمیت می باشد.

از آنجاییکه ژل رویال یک ماده غذایی می باشد در نگهداری از آن باید نهایت دقت را بعمل آورد زیرا امکان فاسد شدن آن بسیار زیاد است. بهترین روشی که برای نگهداری ژل رویال برای طولانی مدت توصیه شده است استفاده و نگهداری از آن در فریزر می باشد که در این روش تا مدت 6 ماه می توان ژل رویال را در فریزر نگهداری کرد.

 

در صورتیکه مصرف و دوز استفاده شما و خانواده شما بالا هست و در طول مدت 10 روز یک پک از ژل رویال را استفاده می نمایید، میتوانید آنرا دریخچال نگهداری کنید ولیکن برای استفاده دراز مدت نگهداری در یخچال توصیه نمی گردد.

در قدیم نیز دیده شده که ژل رویال را بصورت قرص های خشک شده در پک های مخصوصی قرار می دادند و آنها را بصورت روزانه استفاده می کنند ولیکن ساده ترین روش نگهداری یخچال و یا فریزر است.

شرکت هانی ژل دایا با استفاده از ترکیب معجزه آسای خود توانسته است علاوه بر افزایش قدرت ژل رویال مدت زمان استفاده از این دارو مغذی را نیز افزایش دهد. برای تهیه این دارو از طریق لینک زیر اقدام کنید.

 

فروش اینترنتی ژل رویال


مقالات برگزیده
مقالات مرتبط
ویدئوهای مرتبط
کلمات کلیدی
هیچ نظری ثبت نشده است
نظر خود را وارد کنید

آخرین مقالات