مقالات

تفاوت ژل رویال و عسل

| بازدید : 3578

ژل رویال و عسل خام قرن ها یکسان برداشت شده اند. ژل رویال به طور معمول به عنوان یک مکمل غذایی مورد استفاده قرار می گیرد ، و همه ما عسل را به عنوان یک شیرین کننده طبیعی برای نان تست صبح یا چای بعد از ظهر می شناسیم - و هر دو می توانند برای سلامتی شما بسیار مفید باشند.


 

جهت خرید آنلاین هانی ژل رویال با مشاوران ما در هانی ژل در ارتباط باشید.

 

 


 

فواید اثبات شده و بالقوه بیشماری از ژل رویال و عسل وجود دارد که بسیاری از آنها مشابه هم هستند. در اینجا یک راهنمای سریع وجود دارد که می تواند به شما در تعیین چگونگی استفاده بهتر از آن بر اساس نیازهای شما کمک کند.

ژل رویال

ژل رویال ترشح زنبور عسل است که در تغذیه لاروها و ملکه های بالغ استفاده می شود و برای موارد زیر می تواند بسیار مفید باشد:

تقویت سیستم ایمنی

اثرات آنتی بیوتیکی

بسیار مفید برای کلیه ، لوزالمعده و بیماری های کبدی

پوست سالم

انرژی و نشاط

زخم ها را شفا می دهد

مبارزه با سرطان

باروری

تنظیم کننده هورمون ها

کمک به هضم بهتر

جلوگیری از پوکی از استخوان

کمک به درمان دیابت

عسل

عسل مایعی شیرین است، که توسط زنبورها از شهد گلها ساخته می شود. عسل از لحاظ رنگ و شفافیت طبقه بندی می شود، مانند عسل کهربایی طلایی رنگ که اغلب مقداری قیمت بیشتری از انواع تیره تر خود دارد. عطر و طعم خاص عسل، با توجه به نوع گل هایی که از آن شهد به دست آمده است، متفاوت است.عسل برای این موارد شناخته شده است:

شیرین کننده طبیعی

کمک به کاهش وزن

به تنظیم انسولین کمک می کند

ضد التهاب

قدرت ضد باکتریایی برای پوست

درمان گلو درد

اثرات آنتی اکسیدانی

زخم ها را شفا می دهد

 

در اینجا چند واقعیت جالب دیگر درباره این دو محصول زنبور عسل آورده شده است:

زنبور ملکه از ژل رویال تغذیه می کند

 آیا می دانید ژل رویال در واقع یک گام مهم برای تبدیل شدن به زنبور عسل است؟ به طور خاص ، این تنها عامل تعیین کننده در ایجاد زنبور ملکه از یک زنبور عادی است. کندو ملکه بعدی خود را هنگامی که فقط چند روز بیشتر است انتخاب می کند. پس از انتخاب ، ملکه زنبور عسل شروع به تغذیه از ژل رویال می کند و آن را تا آخر عمر می خورد. و تمام این مواد مغذی همان چیزی است که او را به بزرگترین زنبور عسل تبدیل می کند که بیشتر از زنبورهای دیگر زندگی می کند.

https://honeyjell.com/content/3579/%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86.html


ژل رویال شما را باهوش تر خواهد کرد

 ژل رویال به دلیل توانایی آن در بهبود عملکردهای شناختی ، به عنوان غذای مغز مورد توجه قرار گرفته است. لازم نیست یک تن از آن را بخورید ، اما با تحقیقات مناسب و دوز مناسب ، ممکن است حافظه کوتاه مدت ، توانایی شما در یادگیری چیزهای جدید و حتی مهارت های حرکتی شما را بهبود بخشد.


عسل خام روی نقاشی های غار به تصویر کشیده شده اند

نقاشی های غار ، قدمت حدود 13000 سال قدمت زنبورداری را به تصویر می کشد. در واقع ، قدیمی ترین زنبور عسل دست نخورده جهان در اسرائیل است و اعتقاد بر قدمت 3000 سال دارد.


زنبورداری غیرقانونی بود

 باور کنید یا نه ، زنبورداری در بسیاری از ایالات متحده آمریکا ، از جمله نورفولک ، واشنگتن ، غیرقانونی بود ، جایی که امروز هنوز غیرقانونی است. این قانون در سال 2010 در شهر نیویورک قانونی شد.

جهت خرید آنلاین هانی ژل بر روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید آنلاین هانی ژل

 

هانی ژل

 

 


مقالات برگزیده
مقالات مرتبط
ویدئوهای مرتبط
کلمات کلیدی
هیچ نظری ثبت نشده است
نظر خود را وارد کنید

آخرین مقالات