مقالات

چگونه قدرت جسمی مان را افزایش دهیم؟

| بازدید : 49908

 

همه می‌دانند که ورزش یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانند برای سلامتی خود انجام دهند. اما بیشتر مردم یکی از مؤلفه‌های مهم آن را نادیده می‌گیرند؛ تمرین‌های افزایش قدرت جسمانی

به گفته محققان تنها 6 درصد از افراد بر اساس توصیه‌های انجام شده حداقل دو بار در هفته تمرین تقویت عضله انجام می‌دهند. تمریناتی که بر ایجاد قدرت و عضله تمرکز می‌کنند را نباید فراموش کنید این نوع تمرینات متابولیسم شما را افزایش و چربی بدنتان را کاهش می‌دهد.

هیچ وقت دیر نیست؛ از همین امروز برنامه تمرینات ساده را در خانه خودتان شروع کنید.

افزایش قدرت جسمی با هانی ژل

اکثر افراد هنگام ورزش از مکمل‌های ورزشی برای نتیجه گیری بهتر از تمرینات استفاده می‌کنند. شما می توانید از هانی ژل که ترکیبی طبیعی از عسل، ژل رویال و عصاره عناب است به جای انواع مکمل‌های ورزشی استفاده کنید.

برای تهیه ژل رویال هانی ژل از طریق لینک زیر می‌توانید بصورت آنلاین هانی ژل را خریداری کنید.

خرید آنلاین هانی ژل

مبارزه با تحلیل ماهیچه ها با افزایش قدرت جسمی

ماهیچه‌های ما بسیار ارزشمند هستند. ماهیچه‌ها دلیل توانایی ما در پیاده روی، دویدن و حمل وسایل هستند. اما هرچه پیرتر می‌شویم ماهیچه‌های ما نیز شروع به تحلیل رفتن می‌کنند. با رسیدن به دهه 30، ماهیچه شروع به تخریب می‌کند. بعد از 40 سالگی، ما به طور متوسط ​​8 درصد از حجم عضلات خود را از دست می‌دهیم و این پدیده پس از 60 سالگی با سرعت بیشتری ادامه می‌یابد. مطالعات نشان می‌دهد که این از دست دادن عضله باعث تسریع در شروع بیماری‌ها، محدود کردن تحرک و ... می‌شود.

از آنجا که ماهیچه‌ها و استخوان‌های شما به طور غیر قابل پیوندی مرتبط هستند، وقتی عضله را از دست می‌دهید بیشتر در معرض بیماری‌هایی چون پوکی استخوان، آرتروز، کمردرد مزمن و شکستگی هستید. رفع ضعف عضلات با هانی ژل

عضله بسازید و چربی از دست بدهید

یکی از بدترین قسمت‌های مربوط به از دست دادن ماهیچه با افزایش سن، این است که ما نیز چاق‌تر می‌شویم. به طور متوسط ​​فرد در سنین میانسالی سالانه حدود یک پوند چربی بدست می‌آورد. این بدان معناست که بدن ما در حال تغییر است، در حالی که ماهیچه‌ها در حال تحلیل هستند چربی جای آن‌ها را می‌گیرد.

اما یک مطالعه برجسته اخیر خبرهای اطمینان بخشی را ارائه داد. در این مقاله تاثیر ورزش و رژیم غذایی را بر روی 250 نفر بالای 60 سال مقایسه کردند. افراد به سه گروه تقسیم شدند. یک گروه روزانه حدود 300 کالری از رژیم‌های غذایی خود را کاهش داد. گروه دیگری کالری را کاهش داده و حدود 45 دقیقه ورزش هوازی را چهار بار در هفته انجام دادند و گروه سوم کالری را هنگام شروع برنامه تمرین‌های مقاومتی کاهش دادند.

نتایج قابل توجه بود! گروه‌هایی که هم رژیم و هم ورزش را با هم ترکیب کردند بیشترین وزن را از دست دادند، تقریباً 20 پوند. اما نکته جالب‌تر این است که  گروهی که ورزش هوازی انجام دادند 16 پوند چربی و چهار پوند ماهیچه از دست دادند - در حالی که گروهی که تمرین مقاومتی داشتند چربی بیشتری (18 پوند) و عضلات کمتری (تنها دو پوند) از دست دادند.

مطالعات دیگر نیز نتایج مشابهی داشته‌اند و تأیید كردند كه یكی از بهترین راه‌ها برای سوزاندن چربی و نگه داشتن عضلات، ترکیب رژیم غذایی سالم با تمرین مقاومتی است.

قوی لاغر جدید است!

مانتراهای سلامتی امروزی نشان می‌دهند که نیرومند بودن و خوشبختی بسیار بیشتر از وزن ما اهمیت دارد. اگرچه اضافه وزن به دلیل انتخاب شیوه بد زندگی را نمی‌توان کاملا رد کرد، اما شاید زمان آن رسیده که توجه به ظاهر را فراموش کنیم و به توانایی و قدرت و سلامتی بدنمان اهمیت دهیم.

چگونه قدرت جسمی‌مان را افزایش دهیم؟

در اینجا نکاتی برای افزایش قدرت بدنی ذکر شده است.

برای افزایش قدرت جسمی، حداقل 20 دقیقه در خانه هر روز تمرین کنید

ورزش روزانه موثر بر افزایش قدرت جسمی

تاثیر ورزش در تقویت سیستم ایمنی بدن


 

تنها با استفاده از قدرت بدنی خودتان در جهت افزایش قدرت بدنیتان گام بردارید. شما می‌توانید ترکیبی از حرکات اسکوات، لانج، حرکاتی که چهار سر ران را درگیر می‌کنند برای تقویت افزایش قدرتی بدنتان استفاده کنید.

افزایش قدرت جسمی با سبک زندگی متعادل

بدن شما به هشت ساعت خواب برای تازه شدن احتیاج دارد. چرخه خواب خود را با زود رفتن به رختخواب و زود بیدار شدن از خواب تنظیم کنید. سیگار کشیدن و الکل را قطع کنید. اینها موانع جدی در ایجاد قدرت هستند زیرا فقط بدن شما را به سمت پایین می‌کشند. حداقل 10 لیوان آب در روز بنوشید. برای مقابله با استرس، ورزش و مراقبه در خانه را شروع کنید.

افزایش قدرت جسمی با تمرین وزنه برداری

تمرین منظم با وزنه می‌تواند به افزایش قدرت بدنی کمک کند. شاید بهتر باشد برای شروع یک مربی بگیرید که در ابتدا به خودتان آسیب نرسانید. هر موقع که تمرین‌ها برایتان ساده شد می‌توانید وزن وزنه‌ها را افزایش دهید و افزایش قدرت بدنیتان را متوجه شوید.

افزایش قدرت جسمی با رژیم پر پروتئین

رژیم پر پروتئین موثر بر افزایش قدرت جسمانی

برای تقویت قدرت جسمی، افزایش توده عضلانی بدن بسیار مهم است. برای دستیابی به این توده عضلانی رژیم غذایی با پروتئین بالا یک مسئله ضروری است. تخم مرغ، ماهی سالمون، گوشت بدون چربی، ماست، حبوبات، آجیل و انواع دانه ها از نمونه‌های خوبی هستند که می‌توانید در رژیم غذایی با پروتئین بالا بگنجانید. همچنین می‌توانید این رژیم را با جو دوسر پرک و یا برنج قهوه ای ترکیب کنید. استفاده از میوه و سبزیجات را در رژیم غذاییتان فراموش نکنید.

تاثیر تغذیه در افزایش قدرت جسمی

رژیم غذایی فرد بر این که کدام منبع سوخت استفاده می‌شود و در نتیجه بر سطح عملکرد تأثیر می‌گذارد. اگر فردی رژیم غذایی پر کربوهیدرات مصرف کند، گلیکوژن بیشتری برای سوخت مصرف می‌شود. اگر رژیم غذایی سرشار از چربی باشد، از چربی به عنوان منبع سوخت استفاده می‌شود.

رژیم غذایی پرچرب توصیه نمی‌شود، زیرا حتی لاغرترین افراد نیز مقدار زیادی چربی ذخیره شده برای قدرت جسمی در طولانی مدت دارند. یک رژیم غذایی پرچرب و کم کربوهیدرات به دلیل ذخایر گلیکوژن کم می‌تواند منجر به عملکرد ضعیف و کاهش قدرت جسمی شود. به عنوان یک دستورالعمل مناسب جهت افزایش قدرت بدن، تقریباً 60 تا 70 درصد کالری باید از کربوهیدرات‌ها، 10 تا 15 درصد پروتئین و 20 تا 30 درصد از چربی باشد.

مصرف ژل رویال و عسل چه تاثیری در بالا بردن قدرت جسمی بدن دارند؟

ژل رویال انرژی و نشاط را تامین می‌کند و از این رو به عنوان نشاط آور و محرک، افزایش قدرت جسمی، تعادل مجدد سیستم عصبی و بهبود تمرکز و خلق و خو استفاده می‌شود. همچنین مقاومت در برابر خستگی را افزایش می‌دهد، اشتها و سیستم ایمنی را تحریک می‌کند و سیستم دفاعی بدن را تقویت می‌کند. بنابراین استفاده از ژل رویال برای ورزشکاران بسیار توصیه می‌شود، زیرا آن‌ها به طور مداوم در حال تلاش جسمی ‌و روحی هستند.

ژل رویال و عسل بهترین مکمل‌های طبیعی برای تقویت قدرت جسمی بدن هستند، زیرا:

  • 1- متابولیسم را تحریک می‌کنند.

یک متابولیسم موثر می‌تواند کالری را سریعتر بسوزاند و از این طریق می‌توانید وزن کم کنید. این واقعیت به ویژه برای ورزشکاران مهم است، زیرا هر مسابقه نیاز به یک وضعیت فیزیکی خاص دارد.

  • 2- خستگی عضلات را بهبود می‌بخشد.

برای مبارزه با خستگی عضلانی ناشی از تمرین و مسابقات، نوشیدنی‌های روزانه همراه با ژل رویال و عسل بهترین گزینه ای است که می‌توانید انتخاب کنید.

  • 3- برای سیستم ایمنی مفید است.

یک راه طبیعی برای حفظ قدرت دفاعی بالا، نوشیدن ژل رویال است. حتی اگر اهل ورزش نیستید، قوی نگه داشتن سیستم ایمنی بدن برای داشتن یک زندگی سالم ضروری است. مقدار بالای مواد معدنی آن چیزی است که باعث افزایش قدرت دفاعی ما می‌شود.

  • 4- تعادل ذهنی را بهبود می‌بخشد.

افرادی که می‌خواهند قدرت بدن خود را بالا ببرند، باید ابتدا روی مغز خود تمرکز کنند. بنابراین، تحریک در عملکرد صحیح ذهن برای افزایش قدرت بدن در انجام تمرینات بدنی ضروری است.

  • 5- حاوی آنتی اکسیدان هستند.

با گذشت سالها، توانایی‌های بدن ما از بین می‌رود. ژل رویال باعث به تاخیر انداختن فرسودگی بدن می‌شود، زیرا یک آنتی اکسیدان طبیعی است.

محصول هانی ژل یک محصول طبیعی حاوی عسل و ژل رویال است که باعث بهبود قدرت جسمانی شما خواهد شد. برای تهیه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با ما تماس بگیرید.

 

فروش شربت هانی ژل رویال

 


مقالات برگزیده
مقالات مرتبط
کلمات کلیدی
2 نظر ثبت شده است
aliya

هیچ وقت دیر نیست. از همین حالا پول هاتونُ بدین به هانی ژل😄

پاسخ
یکی

پول نداریم 🤣🤣🤣🤣

نظر خود را وارد کنید

آخرین مقالات